ÜRETİM

ÜRETİM

Sedefsan Ltd. Şti. yurt içi ve yurt dışında yer alan birçok sınaî ve ticari sektörün kullanımına sunulmak üzere; tek ve çok katlı gıda ambalajları, yüksek bariyer ve özellikli filmlerden ambalajlar ve laminasyonlu kâğıtlar olarak özetlenebilecek kâğıt ve plastik ambalaj çeşitleri üretmektedir.

Baskı ve Kesme-Dilimleme

Sedefsan Ltd. Şti., çok hassas toleranslarda üretim yeteneğine sahip renk sınırlaması olmayan rotogravür(tifdruk) baskı teknolojisiyle, solventli laminasyon, solventsiz laminasyon, parsiyel cold seal ve parafin wax uygulama imkanlarına sahip çok amaçlı tesisinde BOPP, CPP, PET, PVC, PET Metalize, PVC Metalize, alüminyum folyo ve kağıt materyallere baskı, iki ve çok katlı laminasyon, coldseal, termolak, parafin ve wax uygulamaları, istenilen ebatta dilimleme imkanları ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Firmamız aylık 400 tona kadar üretim yapabilmektedir. Ayrıca, günümüzde en çok talep edilen esnek ve twist ambalaj filmi olan PVC?nin üretimi fabrikamızın kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Sedefsan Ltd. Şti. bünyesindeki rotogravür baskı teknolojisi sayesinde 8 renge kadar baskı imkanı sağlamaktadır.

Laminasyon

Sedefsan Ltd. Şti olarak sağlık koşullarına uygun kaliteli bir ambalaj üretimi için yüksek teknolojide üretim yapmak gerektiğinin farkındayız. Bu bilinçten hareketle, gıdada; çikolata ve şekerleme ürünleri, bisküvi, gofret, cips, çerez ve kuru gıda, dondurma, toz gıda ve toz içecek, bakliyat ve makarna gibi ürünlerin sağlıklı bir biçimde ambalajlanması için farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaktayız. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla ürünün raf ömrünü uzatmak ve dış etkenlere karşı korumak için çok katlı laminasyon yapılabilmektedir.

Laminasyon teknolojisi sayesinde ürünün dış etkenlere karşı dayanıklılığı ve raf ömrü süresi artar. Laminasyon ünitesinde baskı işlemi biten film ya da kağıt istenilen bir başka film ya da alüminyumla lamine edilerek 5 kata kadar laminasyon yapılmaktadır.

Sedefsan Ltd. Şti. gıda ambalajının ürünün kullanım kolaylığı açısından öneminin bilincindedir. Bu bilinçten hareketle, firmamız Solventli-Solventsiz Laminasyon ve Soğuk Lak uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Solventli, Solventsiz ve Lak uygulamaları PVC, PVC metalize BOPP, CPP, PET, PET Metalize, PE, ALU, gibi farklı ambalaj materyalleri ile çalışabilme özelliğine sahiptir.

+90.332.345 02 28
+90.332.345 12 40
sedefsan.com.tr
Büsan Org. Sanayi 3. Sokak
No: 45 KONYA / TÜRKİYE