KALİTE

KALİTE

Sedefsan Ltd. Şti olarak birincil hedefimiz üretimini yaptığımız ürünlerin kalite standartlarını en üst seviyede tutmaktır. Bu sebeple kalite kontrole hammadde alımından başlanarak üretim sürecindeki tüm işlemler tek tek kontrol edilir. Uzman kadromuz ve teknolojik makine teçhizatımızla imkânlarımızı en etkili şekilde kullanarak, kalitenin sürekliliğini sağlamak başlıca hedefimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sedefsan Ltd. Şti. en üst seviyede müşteri memnuniyetini, ürettiği ambalajlardaki kaliteyi, verimliliği ve çevreciliği temel esas edinmiş ve bunu müşteri ve çalışanlarına yansıtmayı amaç edinmiştir. Sedefsan Ltd. Şti. olarak kalitenin müşterinin güven ve tercihini kazanmaktaki öneminin farkındayız. Kaliteli ürünlerin ancak kaliteli iş gücü ile üretilebileceğine inanıyoruz.  Bu sebeple, firmamız düzenlediği eğitim programlarıyla çalışanlarına kalitenin sorumluğunun herkese ait olduğu bilincini yansıtmaya çalışmaktadır. 
 
Sedefsan Ltd. Şti olarak kaliteye verdiğimiz önemi almış olduğumuz ISO 220000 sertifikamız ile kanıtlamış olup,  2005 Kalite Yönetim Sistemi ile ADR standartlarına uygun biçimde üretim yapmaktayız.

SERTİFİKALARIMIZ

+90.332.345 02 28
+90.332.345 12 40
sedefsan.com.tr
Büsan Org. Sanayi 3. Sokak
No: 45 KONYA / TÜRKİYE