Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1996 yılında Ambalaj sektöründe hizmete başlayan Sedefsan Ltd. Şti., 20 yıldır gıda ambalajı konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Büsan Organize Sanayi Sitesindeki 4000 m2 lik kapalı fabrika binasında; PVC üretimi, Rotogravür baskı, Laminasyon, Kesme ve Dilimleme, Kalite Kontrol ve Grafik Tasarım bölümleriyle müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız ISO 22000, ISO 9001 ve 2005 Kalite Yönetim Sistemi ile ADR standartlarına uygun biçimde üretimini sürdürmektedir. Deneyimli kadromuzun verdiği güç ve enerjiyle günümüz teknolojisini geçmiş deneyimlerimizle birleştirerek kaliteyi üretmek başlıca hedeflerimizdendir. 1996 yılından bu yana gıda ambalajı sektöründe faaliyet göstermekte olan Sedefsan firmasının en temel hedefi; kaliteden ödün vermeden, yüksek performansla, makul fiyatlarla, uluslararası standartlara uygun şekilde üretimle müşterilerimizin talep ve beklentilerini en mükemmel seviyede karşılamaktır.

Sedefsan Ltd. Şti. nin temel yaklaşımı çalışanların becerilerini geliştirerek potansiyellerini ortaya çıkarmalarını sağlamak, iş yapma biçimlerini hedef ve stratejilerle uyumlu hale getirmek, kurumu uygulamaya dayalı tecrübelerle geleceğe hazırlamak, müşterileriyle omuz omuza çalışan çözüm ortağı olmaktır.

 

GRAFİK TASARIM

Siz Hayal Edin Biz Yapalım? Sedefsan Ltd. Şti olarak ambalaj tasarımının ürünün satışı bakımından önemimin farkındayız. İyi bir Ambalaj; ürünleri dış etkenlerden koruyan, taşıma, depolama ve dağıtım işlemlerini kolaylaştıran ve en önemlisi tüketiciyi satın almaya ikna eden çekicilikte olmalıdır. Ambalajın Grafik Tasarımı adeta ürünün dilidir; ürünün tüm özellikleriyle tüketiciye yansıması ve onunla temasını sağlayan en önemli unsurdur. Bu bilinçten hareketle, uzman kadromuz müşterilerimizin sınırsız hayal gücüne saygı duyarak görsel taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; yılların getirmiş olduğu tecrübe ile ürünün özelliklerine ve saklama koşullarına uygun olarak malzeme seçimini yapmakta ve kullanılan malzemeden en az fireyi elde etmeye çalışmaktayız.

Sedefsan Ltd. Şti olarak 16 yıldır faaliyette bulunduğumuz ambalaj sektöründe sahip olduğumuz yüksek teknolojideki makine parkurumuzla uzman kadromuzun deneyimlerini birleştirerek daima en kaliteli ve en iyi çözümleri sunmaktır.

 

Sedefsan Ltd. Şti. olarak hedefimiz sürekli artan ve değişen talepleri aynı doğrultuda artan hizmet kalitesiyle karşılamaktır. Yerli Pazarda edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübeleri Dış Pazarlarda daha da geliştirmek ve iç piyasada kanıtlamış olduğumuz müşteri odaklı hizmet anlayışını dış piyasaya da sunmaktır. Bu amaçla, son yıllarda ihracat çalışmalarımıza yoğunluk verip, sürekli yükselen pazar payından faydalanmaktayız. Amacımız, Türkiye ve yakın coğrafyası içinde; Ambalaj sektöründe kaliteli ürün, iyi servis ve uygun fiyat özelliği ile müşterilerin öncelikli tercih ettiği ayrıcalıklı lider bir kurum olmaktır.