Vizyon - Misyon

Vizyon

 

Kalite, fiyat, termin, yeni ürünler ve teknolojinin takibi, teknik hizmet açısından müşterilerimizin eksiksiz memnuniyetini sağlamak

Doğru yatırımlarla sağlanan çok yönlü üretim ile esnek ambalaj sektörüne yön veren kuruluşlardan birisi haline gelmek Konya 5. Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m² alanda yeni yapılan yatırım ile son teknoloji ile donatılmış üretim tesisi;yüksek yetkinlik ve tecrübeye sahip çalışanları ile gıda ve gıda dışı sektörlere yönelik çok çeşitli Esnek Ambalaj Çözümleri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir..Yalın üretim organizasyonun getirdiği esneklik ile gelişmiş ve tam entegre Kalite Yönetim Sistemi,mutlak müşteri memnuniyetine yönelik Pazar Odaklı yaklaşım sonucu 20 ülkeye İhracat ile ürün satışı yapılmaktadır.

Müşterilerimize ambalaj sektöründe uçtan uca çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Söz konusu çalışmalarımızı koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmekteyiz.

 

 

 

Misyon

 

Sürdürülebilir ve istikrarlı gelişimine hizmet vermek adına oluşturulan bölüm doğru fiyatlandırma stratejileri ile karlılığın arttırılmasında etkin rol oynamak, ihale ve kontrat sürecini doğru yönetmek, ön maliyet sisteminin doğru çalışmasını sağlamak ve satışın verimliliğini arttırmada katkıda bulunarak müşteri ilişkilerini doğru yönetmektir

Teknolojik alt yapımız ve nitelikli insan gücümüz ile sürekli gelişimi sağlayarak, verimli, çevreye duyarlı, yenilikçi, güvenli ürünleri tedarikçilerimizle işbirliği içerisinde müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet kalitesi ile sunmaktır.

Sürdürülebilirlik kilit performans göstergelerimiz olarak hedeflerimiz ve iş stratejilerimiz arasında yer almaktadır. İklim değişikliği, karbon ekonomisi ve diğer sürdürülebilir faaliyetler olarak belirlenmiştir.

İstenilen ürünü, istenilen zamanda, tam da istenilen biçimde partnerlerine ulaştırmak, Sedefsan’ın kurulduğu günden bu yana sahip olduğu en büyük değer olmakta birlikte, yirmi yılı aşkın süredir esnek ambalaj üretimi denince akla gelen firma olmasındaki en büyük etkenlerden biridir.

Bu kapsamda yapılan çalışmalar; Operasyonlardan kaynaklı emisyonları azaltılması, Doğada daha az karbon ayak izi bırakan ürünler geliştirilmesi ve üretilmesi, Çevre dostu teknoloji ve tekniklerin kullanılması, Sosyal sorumluluk projelerinde etkin rol alınmasıdır.